השתלמות בשיטת WEST

בואו ללמוד את שיטת השחייה הטיפולית שכבר שיפרה את חייהם
של אלפי אנשים ברחבי העולם.

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם

קורס מדריכי שחייה בשיטת WEST

מהי השתלמות בשיטת WEST

השתלמות שחייה בשיטת WEST נותן לכם כלים לשיפור יכולת השחייה שלכם מקצה לקצה: לשחות מהר יותר, טוב יותר ומותאם לכם באופן אישי. ההשתלמות הנדירה ביותר בתחום השחייה ולא בכדי - ההשתלמות מעניקה לך כלים מדהימים להתאמת סגנון השחייה לכל אדם. נסו לרגע לחשוב שאתם יכולים לייעל את הפוטנציאל האישי שלכם - לא הייתם רוצים? עם השנים, הבנו את הכוח של העשייה ובעיקר את הכוח של שחייה מותאמת אישית למבנה הגוף. ראינו בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים שאדם ששוחה WEST משקם מהר יותר את הגוף שלו פי שלוש מאדם שעושה טיפולים אחרים. השילוב של ידע מקצועי, מים, זוויות נכונות יותר של הגוף, טלטול עדין של הגב התחתון, ציפה, אלסטיות ואולי החשוב מכל: ליצור בולם זעזועים לחיים

למי מתאימה ההשתלמות

ההשתלמות מתאימה להידרותרפיסטים, מדריכי שחייה, מאמני שחייה או מדריכי טריאתלון המעוניינים ללמוד ולדעת איך ללמד ולטפל בשחיינים. איך לקחת אדם שלא יודע לשחות, עם פריצת דיסק גם בצוואר וגם בגב ותוך 12 שיעורים להפוך אותו לשחיין ולגרום לו לחסוך אלפי שקלים בטיפולים אחרים. אתם תלמדו להדגים את כל השלבים, תעשו סטאז' עם מומחי השיטה ותלמדו איך לעבוד עם תכנית אימונים אינטרנטית.

מדריך שחייה בשיטת WEST

מה תלמדו בהשתלמות

תלמדו מתיחות WEST, שחיית חזה בשיטת ווסט, חתירה, גב, פרפר, שחרור כתפיים בסגנון ווסט, שחייה במים פתוחים בשיטת WEST, ואיך מעבירים קורס WEST של שלושה חודשים בכדי ללמוד איך ללמד שחייה באופן טוב יותר ונכון יותר, או במילים אחרות: כל אחד רוצה לשחות באופן המותאם אישית למבנה הגוף, לייעל את הפוטנציאל האישי שלו, לשחות מהר יותר, לשחרר מתח וסטרס ולחיות חיים ללא כאבים.

השתלמות שחיית WEST

מה נלמד בהשתלמות שחיית WEST?

ההשתלמות בנויה מ- 3-4 ימים מרוכזים של  40 שעות לימוד, 10 שעות סטאז' ו-2 קורסי אינטרנט ( לימוד חתירה, כאבי כתף) 

בהם תלמדו:

  1. עקרונות שיטת השחייה WEST
  2. מה מייחד את השיטה על פני שיטות אחרות
  3. איך לשחות נכון יותר
  4. כתיבה של תכניות אימונים.

תנאי הקבלה להשתלמות בשיטת השחייה WEST:

  1.  שחייה של 40 ברכות חתירה ברצף (1 ק"מ)
  2. תעודת הידרותרפיסט, או מדריך טריאתלון או מדריך שחייה.

סינדי דויטשר

סינדי דוייטשר – אמא ל 3 ילדים, הידרותרפיסטית בכירה, מדריכה ומאמנת שחייה בשיטת WEST.

סינדי שימשה בעבר כמנהלת תחום ההידרותרפיה וכיום היא מנהלת סניף פולג שהנו סניף הדגל של עולם המים והכולל כ- 80 מדריכים ומטפלים, אלפי תינוקות, ילדים ומבוגרים אשר באים ללמוד לשחות בעולם המים. סידני מכשירה את המדריכים והמטפלים בסניף באופן קבוע ובעיקר, היא אוהבת את מה שהיא עושה בכלל ואת המים בפרט.

סינדי: "כשנחשפתי לראשונה לשיטת ה-WEST, הבנתי איזה כלי טיפולי מדהים יש כאן. עם הזמן הפכתי את השיטה גם לדרך חיים אותה אני אעביר לכם במסגרת קורס מדריכים בשיטת WEST" 

 

 

 

מהי שיטת השחייה WEST

"לימוד שחייה בהתאמה אישית": בואו לצפות בסרטון ולהכיר מקרוב את שיטת השחייה השיקומית שפותחה על ידי אורי סלע, המנהל המקצועי והבעלים של עולם המים >>, יחד עם מיטב המדריכים, מטפלי הידרותרפיה ופזיותרפיסטים.

המקצועיות

עולם המים הוא כיום המרכז הגדול והמקצועי בישראל בשיקום במים

ניסיון

אנשים ב- 100 מדינות לא טועים!! תוכנית אימונים של WEST מופצת ב 100 מדינות וכבר מאות של שחיינים שיפרו את יכולת השחייה שלהם.

אהבה ומקצוע

בואו ללמוד את השיטה ותוכלו לא רק ללמד ילדים ומבוגרים לשחות, אלא גם להתאים להם סגנון שחייה ייחודי להם.

רוצים להפוך את
האהבה שלכם לפרנסה? 

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן