קורס מים פתוחים בשיטת WEST - הדרכה

בואו להפוך את האהבה שלכם למקצוע

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם

מהו ענף השחייה במים פתוחים?

השחייה במים הפתוחים הינו ענף המתפתח במהירות בשנים אחרונות. רבים הם השחיינים השוחים במים הפתוחים אם זה כתחביב ואם זה כספורט תחרותי. התפתחות השחייה במים פתוחים דורשת צוות הדרכה מיומן היודע לעבוד בים, מכיר את הים ויודע להכין את השחיינים למשחים ארוכים בכל ההיבטים. לא פחות חשוב ללמד את המדריכים והמאמנים בקורס איך להוציא קבוצת שחיינים לים ולהדריך אותם באופן מקצועי ובטוח.

קורס מים פתוחים בשיטת WEST - הדרכה

כיום, כל מאמן שחייה וטריאתלון יכול לאמן בים, אך מעטים יודעים מהו הידע הרלוונטי לאימוני מים פתוחים: איך בונים תוכנית אימונים למשחים ארוכים? מה עושים בכדי לשמור על השחיינים? איך משפרים את השחייה בים? ואיך צריך להכין שחיינים לקראת משחים ארוכים? את כל אלו נלמד בקורס מים פתוחים בשיטת WEST, במסגרתו תוכלו לצאת עם ידע עצום על כל תחום המים הפתוחים.

מהי שיטת WEST לשחייה במים פתוחים?

שיטת WEST הינה שיטת שחייה הידרותרפיה שפותחה במטרה לשפר את איכות חייהם של שחיינים. לאורך השנים זיהינו דבר מדהים: אם מתאימים לאדם סגנון בהתאם למבנה הגוף תוך שמירה על ניטרליות של השלד, האדם שוחה הרבה יותר מהר ומתחמצן לאט יותר. בשחייה במים פותחים שיטת ה- WEST היא הכרחית: כאשר רוצים לראות לאן שוחים צריך להסתכל קדימה, מבט קדימה יכול לגרום ללחץ בצוואר ואף כאבים בגב התחתון במיוחד שהים קצת יותר גבוה. דרך שיטת WEST השחיינים לא רק ילמדו לשחות בים אלא לשחות נכון, תוך שמירה על הגב והצוואר ובכך לשחות מהר יותר בזמן שכולם מתעייפים.

קורס מים פתוחים בשיטת WEST - הדרכה

מה נלמד בקורס הדרכה לשחייה בים?

קורס מאמני שחייה במים פתוחים בנוי מ-6 מפגשים.

כל מפגש יחל באימון ים בו נלמד בכל פעם על נושא אחר מתוך האימונים במים הפתוחים.

לאחר מכן יתחלק הקורס לחלק עיוני ולחלק מעשי.

בחלק העיוני – הרצאות פרונטליות של מיטב המרצים בעולם הספורט והשחייה בפרט. במסגרת ההרצאות תקבלו כלים להתמודדות מנטלית למשחים ארוכים, הרצאה מרתקת של אורי גאון על הכרות עם הים: מערבולות גלים ומתי ובאיזה ים לא נכנסים למים.
איך להתמודד עם מצבי קיצון יחד עם גילי כהן.
עופר אמיר ירצה על תחרויות שחייה במים פתוחים, תמר אשלגי אמירי תסביר על תהליכים פיזיולוגיים ותזונה במשחים ארוכים ועוד מיטב המרצים.

בחלק המעשי – יתקיימו אימוני ברכה הכוללים שחייה בקבוצה, תרגילי דרפטינג ועוד נושאים רבים. יחד עם מאמנות המים הפתוחים של עולם המים סינדי דויטשר, שלומית דקל ברק וגילי כהן.

בנוסף, תקבלו את כל החומר המעשי הרלוונטי לשחייה במים פתוחים, כולל כתיבת תוכניות אימונים למשחיים ארוכים, ממיטב מדריכי המים הפתוחים של עולם המים.

רכז קורס מאמני שחייה במים פתוחים

אורי סלע – נשוי לתמי ואב ל- 4 ילדים (תום, ליבי, דין וריף). מנהל מקצועי והבעלים של רשת מרכזי עולם המים >> 

הידרותפיסט ותיק, מדריך ומאמן שחייה, בוגר מכון וינגייט ובעל תואר ראשון במנהל עסקים ושיווק.

אורי פיתח את שיטת השחייה הטיפולית WEST אשר שיפרה את איכות השחייה של רבים, שומרת על ניטרליות הגוף ומשפרת את הטכניקה והמהירות של השחיין.  

אורי, שחיין מים פתוחים, היה מבין ששת השחיינים ששברו את שיא גינס ושחו מקפריסין לארץ וכן השתתף במשחה בים המלח.

אורי: "הים כל כך אנרגטי, כל כך חזק. מי שיצטרף אלי לקורס מדריכי שחייה במים פתוחים, יוכל ליהנות מהאהבה שלי לים ולהבין אותו" 

 

קורס מים פתוחים בשיטת WEST - הדרכה

קורס הדרכה במים פתוחים הוא קורס ייחודי ונדיר של עולם המים >>

אשר יכשיר מדריכים ומאמנים לשחייה במים פתוחים.

צפו בסרטון הסבר על קורס מאמני שחייה במים פתוחים.

המקצועיות

עולם המים הוא אחד ממרכזי השחייה הבולטים ביותר בתחום השחייה במים פתוחים.

הניסיון

אחרי עשרות משחים ואימוני ים, אנו מכירים את כל האלמנטים להם זקוק מדריך מים פתוחים בכדי שיוכל לאמן בצורה נכונה ומקצועית יותר.

אהבה ומקצוע

בואו להפוך את האהבה שלכם לשחייה במים פתוחים למקצוע שלכם.

רוצים להפוך את
האהבה שלכם לפרנסה? 

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן