קמפוס עולם המים

המרכז להכשרת מטפלים ומדריכי שחייה

קורס מדריכי שחייה, לימודי הידרותרפיה, השתלמויות בתחומי המים ועוד

הייחודיות של עולם המים

הייחודיות של אקדמיית עולם המים להכשרת מדריכי שחייהעולם המים הינה רשת מרכזי שחייה המתמחה בכל תחומי המים: מלימודי שחייה לילדים ומבוגרים, שחיית פעוטות, אימוני שחייה "מאסטרס" לבוגרים, דרך טיפולי הידרותרפיה ושחייה שיקומית ועד לאימוני מים פתוחים. בעולם המים תוכלו  ליהנות ממגוון מדריכים ומטפלים מהשורה הראשונה. הייחודיות של עולם המים היא לא רק המדריכים והמטפלים אלא ובעיקר היכולת שלנו לתת לכם כלים מעשיים לעבודה במים ומעל הכל להעביר לכם את האהבה האינסופית למים.

אודות קמפוס עולם המים

אודות אקדמיית עולם המים להכשרת מדריכי שחייה

את קמפוס עולם המים פתחנו לאחר שנים של ניסיון בתחומי המים השונים. לאחר שהדרכנו  והכשרנו עשרות מדריכים ומטפלים במים, ברור לנו בדיוק מה מדריך או מטפל צריך ללמוד בכדי שיוכל לסיים את לימודיו וישר להיכנס למים ולהיות מקצועי. עם השנים, הבנו שבכדי להיות מדריך או מטפל טוב, צריך לצבור הרבה שעות נסיון במים, לתרגל ובעיקר לאהוב את מה שאתה עושה ולכן הקמנו את קמפוס עולם המים, בכדי שגם אתם תתאהבו במים.

למה ללמוד בעולם המים ?

צוות הכשרת מדריכי שחייה ומטפלי הידרותרפיהבקורסים של קמפוס עולם המים  בחרנו בקפידה את המדריכים הטובים ביותר שצברו אלפי שעות מים, טיפלו והדריכו מאות ילדים ומבוגרים. הידרותרפיסטים ששיקמו מאות של מטופלים ומדריכי שחייה שאימנו ולימדו אלפי תינוקות, ילדים ומבוגרים. אך יותר מכל, מדריכי קמפוס עולם המים אוהבים את מה שהם עושים, הם אוהבים את המים ויודעים להכשיר ולהדריך את דור העתיד.

"לימודי שחייה יכולים להוות עבור כל ילד בסיס לפיתוח הכושר הגופני בעתיד. היתה חוויה יוצאת דופן ללמוד בקורס מדריכי שחיית פעוטות בעולם המים. המדריכים שהנחו את הקורס ליוו אותי בכל שלב ונתנו מכל הלב את הידע שיש להם. ממליצה ביותר למי שרוצה ללמוד קורס בעולם המים. יצאתי עם הרבה בטחון וידע."
איה - סטודנטית אקדמיית עולם המים
איה חאלילה
למדה בקורס מדריכי שחיית פעוטות
לקוחות למדו לשחות בשיטת WEST
100
מדריכים
1
סניפים ברחבי הארץ
0
מדינות נהנות מלימוד אונליין של שיטת WEST
1

רוצים להפוך את
האהבה שלכם לפרנסה? 

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן